HLW20A1E3R000JE datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    HLW20A1E3R000JE
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology HLW20A1E3R000JE No. Of Pins: 2 Power Rating: 20W Resistance: 3ohm Resistance Tolerance: ?‚?± 5% Resistor Case Style: Axial Leaded Resistor Element Material: Wirewound Series: HLW Temperature Coefficient: ?‚?± 30ppm/?‚?°C